Pastrimi ''LUMTURIA''

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral''LUMTURIA'' 24 Gsh 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet,detergjentet dhe puntoret tona tel,044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim