Pastrimi i shtepijave

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA''Gjilan 03 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E SHTEPIJAVE NE MENYR GJENERALE ME MJETET,DETERGJENTET DHE PUNTORET TONA ,JU MIR PRESIM NE KETA NR,TEL, 044322488 DHE 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim