Pastrimi i shtepijave

Shitet nga: pastrimi lumturia 26 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave ne menyr gjenerale me; mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,ne kuader te pastrimit te shtepijes bejm edhe pastrimit te tepijave dhe kouqeve,ju mirpresim ne keta nr,tel 044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim