Pastrimi tepiheve #BESI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PASTRIMI BESI 23 Gsh 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA BESI NEW

-PASTRIMI TEPIHEVE ME MAKINA AUTOMATIKE PER 24 ORE TE GATSHME TRANSPORTI #GRATIS
CMIMI 1 EURO M2

-PASTRIMI I AUTOMJETEVE

-PASTRIMI I MBRENDSHUM
DHE THARJE TE MENJEHERSHME

-PASTRIMI I KANAPEVE NE SHTEPI

-PASTRIM GJENERAL

ETJ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim