SWISS PASTRIMI

Shitet nga: swiss pastrimi 01 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Swiss Pastrimi kryen keto sherbime

Pastrimin Dhe Mirembajtje e Shtepive
Pastrimin Dhe Mirembajtje e Banesave
Pastrimin Dhe Mirembajtje e Zyreve etj...
qmimi shume i volitshem

Na kontaktoni ne keta nr. telegoni
045 43 66 40
045 88 55 21 Ju Mirepresim

Me Respekt stafi i SWISS PASTRIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim