Servis shtepiak Gjilan

Shitet nga: shtepiaku 15 Tet 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Ofrojme keto sherbime profesionale te mirembajtjes:

Ujesjelles
Kanalizim
Elketrosherbime
Pastrim dhe larje e teoihave me RAINBOW & avull
Orendi shtepiake si:brava, cilindra, garnishta e shume gjera te tjera shtepiake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim