pastrimi i perdeve

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral''LUMTURIA'' 13 Sht 02:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kompania e pastrimit gjeneral''LUMTURIA''perveq se bejm pastrimin e shtepijave private bejm edhe pastrimin dhe hekurosjen e perdeve ne menyr profesionale menji qmim shum te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim