pastrimi i shtepijave private

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kompania e pastrimit ''LUMTURIA'' 29 Dhj 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me; mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,
bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re
bejm dezinfektimin e shtepijave te pa banuara dhe bartje e gjesendeve te vjetra,ju mirpresim ne keta nr,tel.044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim