pastrimi i shtepijave private

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 01 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me; mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,
bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re
bejm dezinfektimin e shtepijave te pa banuara dhe bartje e gjesendeve te vjetra,ju mirpresim ne keta nr,tel.044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim