pastrimi i shtepijave

Shitet nga: kompania e pastrimit ''LUMTURIA'' 27 Sht 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet detergjentet dhe puntoret tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim