pastrimi i shtepijave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kompania e pastrimit ''LUMTURIA'' 03 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave me mobilje dhe pastrimin e tepijave dhe kauqve , dhe pergaditjen per hyrje ne shtepi te re me nji qmim shum te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim