pastrimi i shtepijave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral''LUMTURIAI' 10 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,njeherit bejm edhe pastrimine tepijave dhe kauqeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim