AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 04 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Nëse dëshironi të bleni për të jetuar apo vetëm si investim,përmes këshillave të agjensionit AMSA së bashku


me listën e kërkesave tuaja mund të ju ndihmojmë qe me menquri të investoni parat tuaja, dhe që ky investim mund te jetë profitabil në të ardhmën tuaj:


-Kërkoni që prona që dëshironi ta blini të jetë në vendin ku mund ta lëshoni lehtë me qera.


-Çfardo prone që vendosni ta blini,duhet të jetë në gjendje të mirë apo në gjendje që me pak investim të rregullohet.


-Përzgjidhni një pronë në afërsi të qytetit ku mundësia e rritjes së vleres është më e madhe.


Për të arritur deri te blerja, mund të marrë disa vite,në varësi se sa ju jeni të gatshëm për të investuar,për të arritur deri tek qëllimi juaj.


• Të jeni të organizuar është poashtu e rëndësishme.


• Jeni realist në vizionin tuaj.


• Merrni kohën tuaj-Bleni zgjuar!


Mes ofertave të shumta dhe pamundësis tuaj për ti vizituar të gjitha,lind domosdoshmëria e ndihmës nga një ekspert në këtë fushë i cili është agjent i pronave të patundshme.

Agjensioni AMSA blerësve të vet u ofron prona vetëm atëher kur prona ka dokumentacion të rregullt dhe të pastër juridikisht.


Është mirë të jeni ambicioz, të dëshironi,të ëndërroni,dhe të vini qëllimet e tuaja në një shkallë më të lartë,por në këtë drejtim duhet të jeni real,të shikoni të ardhmën në këtë mënyrë të kurseni së pari kohën tuaj.


Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :


Tele : 0280/ 322 223


Mob : 045/ 280 801


Email: info@amsa-ks.com


Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000


www.amsa-ks.com


Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim