AMSA AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Zgjedhja e një agjenti është një nga hapat më të rëndësishëm në drejtimin e nje shitje të suksesshme.

Ata do të bëjnë gjithë punën e vështirë në shitjen e pronës tuaj, nga renditja dhe marketingu i pronës tuaj për të negociuar shitjen dhe duke u kujdesur për të gjitha vendimet më të suksesshme të pronës tuaj.

Qëllimi ynë është realizimi i kërkesave dhe dëshirave të kilentëve tanë.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com


Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim