AMSA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 04 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Jeni ne kerkese per qeramarrje apo kerkoni vendbanimin tuaj, Agjensioni AMSA mund te ju ndihmoj ne gjetjen e vendbanimeve sipas kerkesave tuaja, shpejt dhe sigurt.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim