AMSA

Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Mes ofertave të shumta dhe pamundësis tuaj për ti vizituar të gjitha,lind domosdoshmëria e ndihmës nga një ekspert në këtë fushë i cili është agjent i pronave të patundshme.

Prandaj kurseni kohën duke vizituar webfaqen , në të cilën mund ti gjeni mbi 300 oferta sa i përket patundshmërisë:

www.amsa-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim