ART DEKORIMI - GIPS PUNUES (suvatime,termoizolim..

Shitet nga: GIPS PUNUES 23 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
KRYEJM KËTO SHËRBIME:Suvatime me material të gatshëm dhe me rër (zall),Termoizolime,Ngjyrosje.
DEKORIME: Gips llajsne dekorimi, styroporit, dekorime me rigips (knauf) Kamina e shum sherbime tjera.
ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim