Auto ambulance private

Shitet nga: Fatmir 22 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bejm transportin me auto ambulance speciale me te gjitha paisjet mbrenda . Mbrenda dhe jashte kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim