Bëjm lavrim tokave

Shitet nga: Sovran 31 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bëjm lavrimin me traktor 4x4
Lavrim thell dhe lavrim normal per info 045570061
Lavrimi thell 250 euro 1 ha
Lavrimi normal 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim