BEJMË QEPJEN ANËSORE TE CDO LLOJI TE TEPIHËVE

Shitet nga: QEPJA E TEPIHËVE 22 Maj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bejme, qepjen e cdo lloji te tepiheve, qepja behet me makine gjermane, orari i punes:

E hene-E premte, pas ores 19:00
E shtune-E diele, nga ora: 8:00

Cmimi sipas marreveshjes dhe metrave per qepje.

Jeni te mireseardhur.

Numrat kontaktues:

044 490 759
044 162 766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim