Bejm shpuarjen e betonit

Shitet nga: Gazmend 23 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bejm shpimin e plloqave masive deri ne f250 bejm prerjen dhe thyrjen e betonit. Dhe japim mjete me qira si psh hilta rrastus agregat valak burgi per shpurjen e dheut e shum qka tjeter gjindemi ne rrugen qarkore info viber+37744922670
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim