Bejme lavrimin e tokes dhe imtimin me pjatore

Shitet nga: Reshat Sherifi 29 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Lavrimi behet me Rakovic65 per 1hektar 130ero kurse me pjatore per 1hektar 100ero ne viber ju mirepresim prej ores 19hoo deri 21hoo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim