Elektricist

Shitet nga: Elektro mili 02 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Punojm rrym uj dhe kanalizim në mënyr profesionale objekte shtepi banesa lokale etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim