Elektro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ElektroMili 02 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Punojm rrym uj dhe kanalizim ne mënyr profesionale objekte shtepi banesa lokale etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim