Gips punues Suvatime Termoizolime Dekor

Shitet nga: Artdekorim Gips punues 26 Maj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Kryejm : Suvatime të gjitha llojet të gatshëm dhe rër (Zall ) Termoizolime Ngjyrosje Dekorime e Shum shërbime tjera me qmime Shum të volitshme vetëm urdhrroni ne Mob : wiber. +37744211793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim