Gjilani Rent a Car

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gjilani 27 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Gjilani Rent a Car ju ofron vetura me qera duke filluar prej 19.90 € per 24h
Vetura te reja ,te llojeve te ndryshme,Ekonomike,Komode,Luksoze,Familjare..Automatike dhe manual,me sigurim Kasko,(karton te gjelbert)qe mund te udhetoni jasht vendit.
Llojet e veturave dhe qmimet,

Ford Ka .. ......................................19.90€/ dita
Opel Astra ........................................19.90€
Opel Corsa .........................................19.90€


Vw Golf IV............................................... 24.90€

Vw Passat.............................................. 24.90€

VW Golf V................................................29.90

Ford Fiesta ( e re2015) ......... 29.90€

Shkoda Rapid(e re 2015)..................34.90

VW Golf VII (e re 2014) ........ 49.90€

BMW X5 .........................................59.90€


Minimumi i marrjes në shërbim të vetures 3 ditë !

Ne qmim pershihen:sigurimi Kasko,kilometra te pakufizuara,asistence 24/7 ... Sherbimet tona i ofrojme edhe ne Aeroportin e Prishtines,Shkupit dhe Tiranes.
Klienteve ua ofrojme transportin nga Aeroporti i Prishtines dhe Shkupit, GRATIS !!!

Gjithashtu ofrojme edhe sherbime TAXI,ne te gjitha destinacionet me vetura te reja ,komode dhe vozites profesional.
Sherbime efikase dhe cilesore...
7/24 h ne sherbimin tuaj Rent a Car "Auto Gjilani"

Tel: +377 45 524 850
+386 49 430 190
M@il : autogjilani@hotmail.com
Adresa: Rr.Lidhja e Prizrenit pn -perball ETC-se .60000 Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim