Green Card Lottery FALAS

Shitet nga: DZ 21 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Per ata qe jane te interesuar per te aplikuar per Green Card Lottery e cila eshte aktive deri me 3 Nentor 2015 le te me kontaktoj permes numrit te telefonit, sherbimet jane falas.

Duhet ti keni keto informata per secilin anetare qe aplikon:

-Fotografi (I kerkon per Green Card Lottery)
-Emri
-Mbiemri
-Ditelindja
-Qyteti I lindjes
-Qyteti ku jeton
-Adresa e sakte
-E-mail adresa
-Nr. Telefonit (opcional)
-Pregaditja shkollore (cka jeni te diplomuar)
-Statusi martesor (per ata qe jane te martuar duhet me I pasur fotot e gruajes/burrit si dhe te femijeve me te gjitha informatat e cekura me larte)


Per kontakt me te shpejte dhe lehtesimin qe une te kryej sa me shume sherbime qe eshte e mundur kontaktoni me ART foto Gjilan afer postes se vogel.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim