Izolime dekorime për Tarasa Salla Podrume etj

Shitet nga: N&B Izodek 22 Jan 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Izolim & Dekorim profesional për:
-Tarasat e shtëpis dhe banesës suaj,
-Garazhave të ndryshme në shtëpi e ndërtesa,
-Sallava të ndryshme.

Për Informata më të hollësishme:
Tel: +377 44 615 542 + wiber(
Austri. 00436643923844
Ipko. 049620498
fcb: https://www.facebook.com/NB-IzoDek-150074358677452/timeline/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim