Kamin

Shitet nga: Brahim 26 Qer 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bejm montimin e kaminave te modeleve te ndryshme
montimi behet ne menyr profesionale Garantojm ne cilsi dhe ne punë me izolime speciale Qendrojm pas punes se kryer!

Konktaktoni ne numrin 044 575 743 Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim