Keramik Punues Krass com

Shitet nga: Fidan Krasniqi 15 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bejme Punimin (ngjitjen) e pllakave:
Qeramik,
Granit dhe
Mermer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim