Mirembajtesi i shtepive

Shitet nga: mjeshteri shtepiak 17 Sht 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Qellimi i mjeshterit:
Ofrimi i sherbimeve sa me cilesore ne mirembajtje te orendive shtepiake ne afat sa me te gjate te mundeshem.

Ofrojme keto sherbime:

-Riparime-instalime te ujsellesit (ndrrimi i gypave elastik te bojlerit, ventillave, baterive te dushit e te lavamanit, instalim-pastrim te bojlerve, sifonave etj)

-Riparime-instalime elektrike
(nderpresi, priza, siguresat, llustera, lavatriqe, shporet elektrik etj)

-Riparime-instalime te elemnteve te banjos
(guaca e WC, kazani, kapaku, bojleri, baterit e dushit, lavamanit, soduperit etj)

-Riparime-instalime te kanalizimit:
(montimi-riparimi i sifonave te lavavmanit, kades, debllokimi i rrejtit te kanalizimit)

-Riparime te orendive shteipake:
( brava te dyerve, dritareve, bagllamat e ormaneve, montimin e garnishtave-perdeve dhe cdo gje nw shtepin tuaj)

Juve ju mbetet te telefononi ne numerin 044302622, ne e regjistrojm thirrjen dhe intervenojme brenda ores.


JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim