Ngjesim pllaka ,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: besi kerami 23 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
bejm kryerjen e punes se pllakave granitit mermerit dhe gjithqka qe osht keramik , punen e bejm te mir ! na lajmroni kem qmim te diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim