RENT A CAR GJILAN 049 999 994

Shitet nga: RENT A CAR - GJILAN 25 Gsh 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
===================================
""" RENT A CAR - ARDIANI """
*** 049 999 994 ***

===================================

Ju ofrojmë vetura me qera RENT A CAR prej 24h,

Qmimet mvarësisht nga kohëzgjatja për sa merret vetura dhe tipi i veturës,

Posedojme Vetura: Ekonomike, Familjare dhe Luksoze (Automatik dhe Manual),

Autolarja është Gratis për gjatë kohës që posedoni veturën,
Gjindemi tek shkolla fillore Selami Hallaqi në Gavran/Gjilan.

Ju mirëpresim me shërbimet tona, që të plotësoni nevojat tuaja. Na Kontaktoni: ( 049 999 994 )
Ne Viber apo Whatsapp: ( +386 49 999 994 )

Llojet e veturave qe posedojme jane:

( GOLF , AUDI , MERCEDES , BMW X5 , PEUGEOT , FIAT , RENAULT , OPEL , FORD , CITROEN , VOLKSWAGEN , JEEP , TOUAREG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim