SHES SHTYLLA,SHALLTAFME DHE TREGA

Shitet nga: Rexhep Shkodra 15 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
I shes shalltafmet,shtyllat dhe tregat jan te perdorura jan ne gjendje te rregullt per ndertimtar,moler apo diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim