Shitet Bageri Komatsu 2003

Shitet nga: Xhevat 10 Gsh 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Shitet Bageri Komatsu vitit 2003 i ardhur nga zvicrra osht shum i ruajtur dhe punon shum mir per ma shum kontakt ne numer ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim