Suvatim të shtëpive dhe banesave -Marr vetura os..

Shitet nga: Besnik 30 Krr 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë Suvatimin(lyerjen) e objekteve me makinë të mallterit, me material të gatshëm.
Kryejmë edhe punët tjera si:MALLTER, RENOVIM,ABRIEB,GLET ,NGJYROSJE(MOLER)etj
Marr vetura ose banesa si kompenzim.

info;044177118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim