TAXI / GJILAN - AEROPORT VETEM 25€

Shitet nga: GILAN TOURS 14 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
RISI !!! RISI !!! RISI !!!

GJILAN - BREZOVICE 5,- KTHYESE. Min.i udhetareve 6.


Bëjmë transportin e Udhëtarëve prej

KOSOVES në AEROPORTIN E SHKUPIT-TIRANËS DERI NË 6 PERSONA.

Gjithashtu bëjmë edhe udhëtime deri 6persona në: BULLGARI-TURQI-SHQIPËRI-MAL TË ZI-SËRBI.

GJILAN - AEROPORT PRISHTINA: 25.-€ deri 4 Persona. Deri 6 Persona VETEM 40,-€

Ky cmim perfishin transportin ne/prej Aeroportit deri Gjilan/5km rrethin ose anasjelltas.

KOSOSOVE . STANBOLL: 80,-€ KTHYESE

Per destinacione te tjera, na kontaktoni ne numer telefoni: VALA dhe IPKO:
045/049 664 370

FOTOT JANE ORIGJINALE !!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim