Te mjeshtri

Shitet nga: lindi Sot 05:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë Instalimin e ujit,dhe riparime.,ne menyre profesionale ju mirpresim ju falemderit Tel. 044488944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim