Tenda me qira , Karrika dhe Tavolina per dasma !

Shitet nga: Basri 18 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Tenda me qira , Karrika dhe Tavolina per dasma ,
ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare
jan me dimensione te ndryshme
transporti dhe montimi jan gratis.
per rezervime dhe informata tel : 044211352
na Gjeni edhe ne Facebook

https://www.facebook.com/pages/Tenda-Me-Qira/948886921842492?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim