dekore nga siropolli pun dore me drita lled

Shitet nga: nehat 08 Pri 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
dekore nga siropolli pun dore me drita lled punojm sipas porosis ne dimenzione dizajde dhe ngjyra te ndryshme sipas deshires tuaj qmimi sipas marrveshjes ju mirpresim 044 504 342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim