BËJM TRANSPORTIN E AUTOMJETEVE NGA ZVICRA

Shitet nga: Mejdi 01 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BËJM TRANSPORTIN E AUTOMJETEVE PREJ ZVICRES NE KOSOV SHQIPRI dhe ANASJELLTAS
ME KAMION TRANSPORTOJM EDHE KAMIONA e AUTOBUSA
Nr 00377 44 137 017 KS. dhe VIBER
00386 49 137 017 KS
0041 79 63 727 40 CH dhe VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim