Auto transport emiri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto sallon emiri 27 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejm transportin e veturav prej zvicres e gjermanies prej 15 janar qmimi nvaret prej madhsies te vetures
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim