Autotransport Zvicer-Shqipri-Kosov

Shitet nga: Mejdi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bëjm Transportin e automjetev nga Zvicra ne shqipri Kosov dhe anasjelltas me Kamion
+37744137017 tel viber
+41796372740 tel viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim