BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..

Shitet nga: kujta 19 Jan 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BEJM VOZITJE TE UDHETAREVE PREJ AEROPORTIT TE SHKUPIT ,,PRISHTINES.. TIRANES DHE NEPER

GJITHE QYTETET E KOSOVES

PO ASHTU NEPER AMBASADA TE SHKUPIT DHE , ,, KUFI BULLGARIJES ,,KUFI GREQIES , NE TETOVE

DURRES ,ULQIN


VETURA KOMODE ME KLIM E SIGURT

MOB..044 242 055 ose Viber +377 44 242 055 apo email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim