Bejm transportin e automjeteve 24h

Shitet nga: Fatmiri 25 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e automjeteve 24h me marimang numrat kontaktus 044165541;045676131;044292803;045676132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim