Bejme transporitn e te semurve

Shitet nga: Fatmir 13 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm ransportin e te smuerve me auto ambulance speciale me te gjitha paisjet posedon ambulanca dhe me mjek profesional gjat transportit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim