RENT a CAR " LULI" & RADIO TAXI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Afrim Januzi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ofrojme vetura me qera per 24 or e me shume

Qmimet ndryshojne varesisht prej tipit te vetures dhe kohezgjatjes per sa dit mirret vetura.

Klientet I marrim dhe I kthejme ne aeroport te prishtines dhe shkupit me TAXI LULI GRATIS

Golf 4 2003 manual dhe tiptronic 5.5 lit/100km
Peugeot 406. 2003 manual 5.5lit/100km
Dacia Logan 2008 manual 5.0 lit/100km
BMW 530. 2005 automatic/tiptronic

**Risi per her te pare ne Gjilan**
OFROJME SHOFER PERSONAL


Rent a Car. 044 743 017 dhe 049 787 577
Radio Taxi. 044 83 83 83 dhe 049 83 83 83
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim