RENT a CAR " LULI" 044 93 93 93.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Afrim Januzi 14 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ofrojme vetura me qera per 24 or e me shume

Qmimet ndryshojne varesisht prej tipit te vetures dhe kohezgjatjes per sa dit mirret vetura.

Klientet I marrim dhe I kthejme ne aeroport te prishtines dhe shkupit me TAXI LULI GRATIS

Golf 4 2003 manual dhe tiptronic 5.5 lit/100km
Golf 5. 2006 Automatik dhe manual. 5.5 lit/100km
Passat 3c. 2007. Automatik.
Peugeot 406. 2003 manual 5.5lit/100km
Dacia Logan 2008 manual 4 lit/100km
Bmw 320. 2003. Automatik dhe manual
BMW 530. 2005 automatic/tiptronic

**Risi per her te pare ne Gjilan**
OFROJME SHOFER PERSONAL


Rent a Car. 044 93 93 93 dhe 049 93 93 93
Radio Taxi. 0800-66 666 thirrja pa pagese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim