TAXI ADEMI PER AEROPORT PRISHTIN DHE SHKUP

Shitet nga: adem 15 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
JU MIRPRESIM . JU DERGOJ DHE ANASJELLTAS EDHE PREJ AEROPRTIT TE PRISHTINES DHE SHKUPIT VETEM TJIRNI NE KET NUMER SI DHE VIBER+37745421913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim