Transport

Shitet nga: sunaji 27 Shk 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm traspotin e mallrave nga sebija ne kosov dha anasjelltas per info na kontaktoni.shpejtesi dhe korrektesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim